Chiny Wskaźniki samochodu wyścigowego producent
Skontaktuj się z nami
Free call
Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd

Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co., Ltd

Wysokie osiągi wskaźników wyścigowych samochodów!

  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
  • Ruian Ispeed Automtoive Electronics Co.,Ltd
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: SINCO TECH Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 500,000-1,000,000 Rok założenia:
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Ruian Ispeed Automotive Electronics Co., Ltd. Nasza marka: SINCO TECH, specjalizująca się w wysokowydajnych samochodowych częściach wyścigowych, Nasze główne produkty to wskaźniki wyścigowe, EVC itp..Posiadamy profesjonalną fabrykę dostawców, która ma 30-letnie doświadczenie w produkcji i badaniach i rozwoju.ISO9001, certyfikaty CE przeszły.Naszym głównym klientem są młodzi mężczyźni z pasją, pragną najnowszych fascynacji, kochający najnowsze technologie elektroniczne.więc otrzymujemy „SINCO TECH” „SINCO” w chińskim wymowie podobnym do „xin ku”.po chińsku „xin” oznacza „nowy”: najnowsza technologia, „ku” oznacza „fajny”, całkiem fajny wygląd.

 

W ciągu zaledwie jednego roku nasze produkty zyskały popularność w wielu krajach, takich jak Euro, Ameryka Południowa, Australia, Azja i zyskały kredyty od wielu klientów.Wierzymy, że dzięki młodemu, energicznemu i kompetentnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę, aby sprostać większości wymagań klientów.Będziemy nieustannie dążyć do zapewnienia najwyższej jakości produktów z najlepszą doskonałą obsługą.Poza tym utrzymujemy dobrze zaopatrzony magazyn i szybko wysyłamy towary, aby zaspokoić potrzeby wielu klientów.ok., zachowaj "SINCO" teraz, później i zawsze w przyszłości. Witamy w ISPEED!

Historia
Ruian Ispeed Automotive Electronics Co., Ltd z siedzibą w lutym 2017 roku, specjalizujący się w wysokiej jakości samochodowych częściach wyścigowych, Naszymi głównymi produktami są wskaźniki wyścigowe, EVC, HUD, itp. . Posiadamy profesjonalną fabrykę surplerów, która ma 30-letnie doświadczenie w produkcji i badaniach. ISO9001, certyfikaty CE minęły. W ciągu zaledwie kilku lat nasze produkty cieszyły się popularnością w wielu krajach, takich jak euro, Ameryka Południowa, Australia, rynki Azji i zdobywały kredyty od wielu klientów. Dzięki młodemu, energicznemu i kompetentnemu zespołowi wierzymy, że możemy zapewnić profesjonalną obsługę w celu zaspokojenia większości Twoich potrzeb. Będziemy nieustannie dążyć do zapewnienia najlepszej jakości produktów z najlepszą, doskonałą usługą. Poza tym utrzymujemy dobrze zaopatrzony magazyn i rozprowadzamy towar szybko, aby sprostać potrzebom wielu klientów. Wszelkie zapytania lub komentarze są bardzo mile widziane, prosimy o kontakt z nami swobodnie. Zapraszamy do ISPEED!
Usługa
Ruian Ispeed Automotive Electronics Co., Ltd z siedzibą w lutym 2017 roku, specjalizujący się w wysokiej jakości samochodowych częściach wyścigowych, Naszymi głównymi produktami są wskaźniki wyścigowe, EVC, HUD, itp. .
Witamy w Ispeed!
Nasz zespół
Ruian Ispeed Automotive Electronics Co., Ltd z siedzibą w lutym 2017 roku, specjalizujący się w wysokiej wydajności części do wyścigów samochodowych, Naszymi głównymi produktami są wskaźniki wyścigowe, EVC itp. . Posiadamy profesjonalną fabrykę surplerów, która ma 30-letnie doświadczenie w produkcji i badaniach. ISO9001, certyfikaty CE minęły.

W ciągu minionych lat nasze produkty cieszyły się popularnością w wielu krajach, takich jak Euro, Ameryka Południowa, Australia, rynki Azji i zdobywały kredyty od wielu klientów. Dzięki młodemu, energicznemu i kompetentnemu zespołowi wierzymy, że możemy zapewnić profesjonalną obsługę w celu zaspokojenia większości Twoich potrzeb. Będziemy nieustannie dążyć do zapewnienia najlepszej jakości produktów z najlepszą, doskonałą usługą. Poza tym utrzymujemy dobrze zaopatrzony magazyn i rozprowadzamy towar szybko, aby sprostać potrzebom wielu klientów. Wszelkie zapytania lub komentarze są bardzo mile widziane, prosimy o kontakt z nami swobodnie. Zapraszamy do ISPEED!

  • Robert Kacálek

  • Schönmann Thomas

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość